Web není o tom ho jen „mít“

Webové stránky nejsou jenom o tom je mít. Hlavní je, aby plnily svůj účel - přitáhnout zákazníky = vydělávat peníze

  • Obsah stránek

    Proto, abyste mohli zákazníka zaujmout, musíte mít kvalitní obsah. Nevíte-li si s obsahem rady, rádi jej vytvoříme za Vás. Náš copywriterský tým na základě Vašich podkladů vytvoří ódy na Vaše podnikání.

  • Uživatelská přehlednost

    Bude-li web nepřehledný a složitý na používání, zákazníci se na něm nezdrží a odejdou ke konkurenci. Stránky musí být co nejjednodušší. Není účelem je obalit třpytivou grafikou, ale nýbrž zákazníkovi přesně tu informaci, kterou hledá.

  • Vyhledatelnost

    Kvalitní obsah stránek a přehlednost jsou samy o sobě zárukou, že Vám zákazník neuteče, ale aby se o Vás vůbec dozvěděl, je nutné mít web optimalizovaný pro vyhledávače. Zkrátka, vyhledávače jako Seznam.cz nebo Google.cz o Vás musí vědět.

Pomůžeme Vám s dotačními programy Evropské unie

V současné době jsou pro podnikatele k dispozici zajímavé dotační programy EU, ze kterých je možno nákup našich SW produktů financovat. Jedná se např. o program Technologie, který je určen pro začínající firmy, nebo program ICT a sdílené služby, který je vhodný pro větší projekty. Je možné z nich financovat např. tvorbu nových ICT řešení, zřízení centra sdílených služeb nebo vybudování datového centra. V případě zájmu Vám rádi sdělíme bližší informace

Tvorba webových stránek

Webové stránky produktů, firem, ale i osobností.

Potřebujete novou webovou prezentaci a hledáte kvalitu? Vytváříme perfektní webové prezentace na míru. Zajistíme Vám vše, co je potřeba, od návrhu prvotních wireframů (struktury webu), designové zpracování až po kódování a samotnou správu webu. Postaráme se o to, aby Váš web fungoval a Vy na něm mohli vydělávat. Stáhněte si naše průvodní PDF s vysvětlením, jak děláme weby.

 

chci stránky

E-shopy, které prodávají

Prodáváte, nebo chystáte se prodávat na internetu?

Vytváříme e-shopové řešení, které prodává. V dnešní době je stále větší poptávka po pohodlném nákupu doma přes internet, aby ale nákup na Vašem e-shopu byl opravdu pohodlný, je potřeba se zaměřit především na uživatelskou přehlednost a jednoduchost. Nebude-li objednávka pro zákazníka dostatečně jednoduchá, nenakoupí.

Proto jsme tady my, abychom Vám pomohli a udělali Váš e-shop maximálně jednoduchý a efektivním pro prodej. Naše e-shopová řešení jsou snadno upravitelná přes administraci, kde budete mít přístup ke všemu potřebnému.

 

chci e-shop

Webové aplikace na míru

Pomáháme podnikatelům s jejich webovými projekty.

Začínáte podnikat, nebo už máte rozjeté podnikání na internetu, ale nejste spokojeni? Pomáháme začínajícím, ale i zkušeným podnikatelům s jejich webovými aplikacemi na internetu. Máte-li nápad, který byste chtěli realizovat, rádi Vám pomůžeme a předáme naše zkušenosti. Každý začínající projekt nejprve doporučujeme zhodnotit LEAN Canvasem, který je ideální pomůckou pro utřídění myšlenek.

Součástí našich služeb jsou i konzultace, kde přijdete na spoustu dalších nápadů a rozšíření pro Váš budoucí projekt. Taktéž Vám můžeme pomoci s dotačními programy pro nákup ICT software z programu Evropské unie (lze jím pokrýt až 45 % vynaložených nákladů).

 

chci aplikaci

Nahoru

Retigate se změnil na devx!

od roku 2013 jsme fungovali jako agentura Retigate a dodávali digitální řešení pro mnoho klientů v celé ČR – a to jak pro lokální obchodníky, tak pro největší banky, pojišťovny nebo reklamní agentury.

Klienti byli a jsou spokojení, často se za námi vrací a nám tak pomáhají růst a vytvářet v Třinci pracovní prostředí, do kterého se naši zaměstnanci každý den těší. Za to vám všem mnohokrát děkujeme!

Nicméně neděkujeme vám již jako Retigate, ale jako Devx. Značka se mění, ale tým, přístup a spolehlivost zůstává.

pro více informací pokračujte na naše stránky www.devx.agency